Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelszczyzna przeprasza za Godziszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę Wam śmieszne ludki z woj. Lubelskiego Podkarpackiego Podlaskiego jak Polscy turyści nie będą przyjeżdżać w nas,e wasze strony to tylko kwestia czasu. Wasz płacz będzie wielki ...A wtedy nikt Wam nie pomoże.... I będzie płacz i zgrzytanie zębów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze doczekam czasów jak z Godziszewa jazgot będzie słychać... A w tedy zobaczycie... UE zero dotacji .... PIS Ci da zapamiętaj kmiotku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być chorym żeby głosować przeciwko Polsce (czytaj na pis)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddali swe małe rozumki duzemu rozumowi z nowogrodzkiej ,brawo ,cała wolska wam zazdrosci ,zobaczycie ,będą do was wycieczki jezdziły zobaczyć wolskich cudaków i sprawnych umysłowo inaczej ,lubicie po prostu małych dyktatorków z radyjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miał przyjechać do ratusza lubelskiego to Platformen Development Deal Wał, hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym mógł to też bym był na tym spotkaniu. Pan premier to jest wielki człowiek, szef rządu. Spotkanie z nim to wielki zaszczyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Godziszów !!!!!! Mądrzy ludzie tam mieszkają .... Pozdrawiam wszystkich :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można się temu dziwić, ubolewać lub uważać za jakiej kuriozum. Na wschód od Wisły, ze szczególnym wskazaniem na wsie i małe miasteczka, większość tych biedaków nie dysponuje współczynnikiem IQ o średniej wyższej od 98. A moje słowa nie są wcale pozbawione podstaw, ponieważ opieram się na badaniach studentów socjologii UMCS. Co prawda sprzed 6 lat, ale raczej się tam nic nie poprawiło. Jest to doskonały materiał do plastycznego uksztaltowania. Musimy się w tym znaleźć nie zapominając o przyszłych pokoleniach Polaków. Tę część kraju należy traktować w kategorii intelektualnych nieużytków  i ziemi "spalonej" na okres co najmniej  dwóch pokoleń. Czy jest to powód do zatroskania? Na pewno nie dla wykształconych młodych ludzi, przed którymi bardziej cywilizowane regiony kraju, jak też zagranica stoją otwarte... Moi synowie natychmiast po sfinalizowaniu stażu w 4 PSK opuścili Polskę i oboje z małżonką bardzo się z tego cieszymy.
 Pomyliłeś kompetencje . Jako endokrynolog nie stawiaj bezzasadnych tez socjologicznych. Sam skończyłem 2 fakultety , mam też mnóstwo wykształconych znajomych którzy zawsze głosuja na PiS, więc twoje wymysły są bredniami. A co do dzieci to nie masz się czym chwalić. Wykształcili się za nasze społeczne pieniądze i zamiast zwrócić Państwu tę kasę i ją odpracować czmychnęli na Zachód bo tam daja im srebrniki.  Bardzo niepatriotyczna postawa , niedaleko pada jabłko widać od jabłoni ... bo ciebie też do patriotów zaliczyć nie można skoro pochwalasz takie okradanie Państwa przez twoje dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Godziszowa rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na pomnik ku czci Pana Premiera Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w historii naszej ojczyzny! Będziemy dumni z największego pomnika w Polsce. Chwała partii PIS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam i nikt z mojej rodziny nawet zapałek nie kupi...  Miałem jechać tam na wypoczynek nigdy i każdemu odradzam....
 Ty już z pięć komentarzy pod tym artykułem zamieściłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo Premier Morawiecki, brawo J. Kaczyński, brawo Prezydent Duda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sa to biedni ludzie intelektualnie jak i finansowo a gust mają festyniarski. Dzięki takim ludziom mamy Prl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obyście zobaczyli że kościół rzymskokatolicki nie reprezentuje Wszechmogącego JEZUSA ______ " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________"Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa lata polowa tego dziwactwa ciemnego bedzie chciała zmienić miejsce zamieszkania
 za dwa lata przy obecnej służbie zdrowia to połowa będzie już dawno spokojnie leżeć na swojej kwaterze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj palancie jeden z drugim,gdyby nie wies ,praca rolnika,ciężka praca, to jadłbyś kostkę brukową oraz twoje płuca miałyby radoche ze smoga, na wsi nie ma smoga i tym sie różnimy. Padniesz z tych spalin miejskich i unijnej żywności /czyt chemia/. Ale niech każdy pozostanie przy swoim przekonaniu.  Ja dalej bedę losował na PIS nie na złodzieji platformiarzy i arbuzów którzy podnieśli wiek emerytalny i zabrali 260 mld z OFE naszych pieniędzy a tuskowina obiecał wczasy pod palmami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wszystko jasne; pis dołuje to przyjeżdzajom do zad.................pia , i dlaej jesteśmy na szarym końcu regionalnie w europie biednym, a janowski powiat jednym z najbiedniejszych w wojewoctwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci dali platformiarze i arbuzy????????????? no co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechali poskarżyć się jak zostali wydymani przez Banasiową Zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi jak w małej społeczności krewni się krzyżują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...